Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! SEPETTE %10 İNDİRİMİ KAÇIRMA!!! 14 GÜN İADE VE DEĞİŞİM İMKANI Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! SEPETTE %10 İNDİRİMİ KAÇIRMA!!! 14 GÜN İADE VE DEĞİŞİM İMKANI Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! SEPETTE %10 İNDİRİMİ KAÇIRMA!!! 14 GÜN İADE VE DEĞİŞİM İMKANI Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! SEPETTE %10 İNDİRİMİ KAÇIRMA!!! 14 GÜN İADE VE DEĞİŞİM İMKANI

İade Politikası

iade ve değişim Politikası

Sayın Müşterimiz,

Öncelikle VENSYFASHIONolarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına çabalamaktayız. iade ve değişim politikamızı aşağıda bulabilirsiniz:

Ürün Durumu: Aldığınız ürünü giydiyseniz ve/veya yıkamışsanız, maalesef iade ve değişim işlemleri kabul edilememektedir. Ürünün iade ve değişim sürecinde, ürünün kullanılmamış ve satılabilir durumda olması gerekmektedir.

Kargo Ücreti: iade ve değişim işlemlerinde oluşan kargo ücreti müşteriye aittir. iade ve değişim olucak ürünlerin kargo sürecinde oluşabilecek hasar veya kayıplardan VENSYFASHION sorumlu değildir. iade ve değişim işlemi için kullanılacak kargo firmasını müşteri belirlemektedir.

iade ve  değişim Süresi: Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim talebinizi iletebilirsiniz. Bu süre içinde yapılan iade ve değişimler, VENSYFASHION tarafından değerlendirilir ve onaylandığı takdirde iade veya değişim işlemi başlatılır.

iade ve değişim İşlemi: iade ve değişim işlemi için https://www.instagram.com/vensyfashion/ ya da 0538 776 26 53 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. iade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra, size gerekli bilgiler ve talimatlar iletilir.

Bu politika VENSYFASHIONtarafından belirlenmiş olup, değişikliklere tabi tutulabilir. Güncel politika bilgilerine web sitemizden ulaşabilir veya 0538 776 26 53 üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...